W dniach 4-5 października 2017 r. w Jachrance k/ Warszawy odbyły sie VI Ogólnopolskie Dni Zintergowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego - Schrack Seconet i Partnerzy. Nasza firma została zaproszona jako Partner Merytoryczny wspólnie z Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej (CNBOP-PIB), Instytutem Techniki Budowlanej (ITB) oraz Instytutem Bezpieczeń Pożarowego NODEX. 

W ramach sesji przedpołudniowej, podczas której omawiane były konkretne przypadki projektowe, mieliśmy przyjemność przedstawić swój komentarz merytoryczny w zakresie systemów wentylacji oddymiającej hal widowiskowo - sportowych, usuwania dymu i ciepła z pionowych dróg ewakuacji w budynkach przemysłowych oraz uczestniczyć w panelu eksperckim podsumowującym częśc przepołudniową.

        

Podczas sesji popołudniowej odbywały się warsztaty w ramach, których podzieliśmy się z ich uczestnikami naszym doświadczeniem w zakresie projektowania systemów kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła w tunelach drogowych. Naszą prezentację obejrzało i wysłuchało łącznie ponad 150 osób. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i aktywną dyskusję.

         

© 2017 ARDOR Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Agencja Interaktywna Joomedia Tworzenie stron Joomla

Do góry