Z przyjemnością informujemy, że firma ARDOR jest Partnerem projektu „Bezpieczna ewakuacja” kierowanego przez firmę SMAY Sp. z o. o. Będziemy również obecni na konferencji „Bezpieczna ewakuacja”, która odbędzie się w dniu 2.06.2016 r. w Sosnowcu na terenie targów Expo Silesia. Podczas konferencji przewidziano przeprowadzenie pożaru testowego w badawczym pomieszczeniu mieszkalnym. Na stronie projektu "Bezpieczna ewakaucja" będzie dostępna transmisja zarówno z części wykładowej, jak i pożaru testowego.

 

W ramach projektu nasza firma odpowiedzialna jest za opracowanie programu badań, analizę i wnioski z obserwacji rozwoju pożaru w skali rzeczywistej oraz działania systemów wentylacji oddymiające. Ponadto naszym zadaniem będzie opracowanie wytycznych dotyczących odwzorowania pożaru za pomocą symulacji CFD oraz określenie warunków skutecznego zastosowania projektowanych systemów wentylacji pożarowej.

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz zadań poszczególnych partneru projektu znaleźć można na stronie internetowej projektu.

© 2017 ARDOR Wszelkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Agencja Interaktywna Joomedia Tworzenie stron Joomla

Do góry